نکات خواندني درباره‌ي مرحوم حجّةالحق، حضرت استاد اسدالله داستاني بِنيسي ـ رضوان الله تعالي عليه. ـ‌ :

خاطره

به قلم فرزندشان، حاج‌آقا اسماعيل داستاني بنيسي:

ايشان در سه سال آخِر عمر شريفشان، به بنده مي‌فرمودند که در برخي از مجالس ايشان در منزلشان سخنراني کنم و گويا با اين کارشان مي‌خواستند هم مرا به سخنراني‌کردن تشويق کنند و هم مخاطبان و دوستداران خود را براي سخنراني‌هاي بنده پس از رحلتشان که از آن خبر داشتند، آماده سازند.

روزي در يکي از همان مجالس، سخنراني خوْفي کردم و حاضران را از عذاب‌هاي الاهي، زياد ترساندم.

ايشان پس از مجلس، اين حديث شريف حضرت اميرالمؤمنين ـ سلام الله تعالي عليه. ـ را برايم قِرائت فرمودند: «اَلفَقيهُ کُلُّ الفَقيهِ مَن لَم‌يُقَنِّطِ النّاسَ مِن رَحمَةِ اللهِ؛ اسلام‌شناس واقعي کسي است که مردم را از رحمت خدا نااميد نکند.» (نهج‌البلاغه، حکمت 90) و با اين کار خواستند مرا به اين نکته توجّه دهند که مبادا ديگران را دچار ترسي کنم که اميدشان به رحمت خدا را از بين ببرد.

مشاهده‌ي «خاطرات و نکاتي خواندني درباره‌ي حضرت استاد بِنيسي»، از راه لينک زير در وبگاه بِنيسي‌ها: http://benisiha.ir/2019/05/289/ .

کانال بِنيسي‌ها (عالم عارف: حضرت استاد بنيسي؛ و فرزندشان: حاج‌آقا بنيسي) در پيام‌رسان‌هاي ايتا، اينستاگرام، روبيکا و سروش: @benisiha_ir.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گردشگری در ایران گروه مهدوی «عصر سلیمانی ها» وبلاگ النا جان خرید و فروش نرم افزار حسابداری در شیراز صداي سکوت: شعر Riley دکتر ابوالحسن دیوبند لوله کشی گاز بندرعباس کرکره و شرکا Shailesh