نکات خواندني درباره‌ي مرحوم حجّةالحق، حضرت استاد اسدالله داستاني بِنيسي ـ رضوان الله تعالي عليه. ـ‌ :

خاطره

(به قلم فرزندشان، حاج‌آقا اسماعيل داستاني بنيسي)

روزي از حاج‌آقا حسين هوشيار ـ رحمة الله تعالي عليه. ـ (درگذشته‌ي 1375 ش.) که در برخي از جلسات مرحوم پدرم شرکت مي‌کرد، پرسيدم: «آيا خاطره‌اي درباره‌ي مرحوم پدرم داريد؟»

پاسخ داد: «پدرتان فرمود که من يک روز شيطان را به زمين زدم؛ روزي که عينک خريدم و به فروشنده، پولي بيش‌تر از قيمت آن دادم و او مقداري از آن را پس داد؛ سپس از مغازه بيرون آمدم و پس از چند دقيقه فهميدم که فروشنده به اشتباه، زياد پس داده است. شيطان به من گفت که لازم نيست بقيّه‌ي پول عينک را بدهي؛ چون خود فروشنده برنداشته است؛ امّا من به مغازه برگشتم و بقيّه‌ي پول عينک را پرداخت کردم و با اين کار، بيني شيطان را به خاک ماليدم.»

مشاهده‌ي «خاطرات و نکاتي خواندني درباره‌ي حضرت استاد بِنيسي»، از راه لينک زير در وبگاه بِنيسي‌ها: http://benisiha.ir/2019/03/289/ .

کانال بِنيسي‌ها (عالم عارف: حضرت استاد بنيسي؛ و فرزندشان: حاج‌آقا بنيسي) در پيام‌رسان‌هاي ايتا، اينستاگرام، روبيکا و سروش: @benisiha_ir.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سحر قاسمی - طراح وب هوا،هوای پریدن است.... Jon Teresa آقای ببر دنیای موزیک | دانلود آهنگ جدید رسانه مجازی فساسیتی گروت و گروت اپوکسي بخساد گالری پیانو نوا